04.09.2023 r. - "Wspólna przyszłość - wspólne plany" - II termin!


20 sierpnia 2023 r.

Bezpłatne warsztaty coachingowe dla małżeństw 04.09.2023 r. g. 17.00 - 20.00

Z uwagi na ograniczoną do 8 par ilość miejsc oraz duże zainteresowanie tym tematem 4 września powtórzymy dla Was warsztaty małżeńskie z coachem i psychoterapeutą Markiem Olejniczakiem z Imago-Coaching.
Już dziś serdecznie zapraszamy do zapisów - mamy jeszcze kilka wolnych miejsc!
A czego możecie się spodziewać - przeczytajcie poniżej.Będąc w relacji z drugą osobą wspólnie planujemy przyszłość i mamy wspólne cele: razem planujemy kupno nowego mieszkania i przeprowadzkę, planujemy wakacje, konsultujemy się ze współmałżonkiem w sprawie zmiany pracy, kupna samochodu itd.
Małżeństwo jest opartą na miłości wspólnotą osób i celów.
Niestety, czasami trudno jest nam się w małżeństwie porozumieć. Nie do końca potrafimy ze sobą otwarcie rozmawiać. Nie do końca też wiemy, jakie są pragnienia, marzenia i tęsknoty naszego współmałżonka. Przy planowaniu przyszłych działań rodzi to często niepotrzebne tarcia i konflikty. Można ich jednak uniknąć, a skoro można, to nawet trzeba!
W czasie warsztatów dla małżeństw spróbujemy wspólnie odkryć Wasze indywidualne hierarchie tego, co jest dla każdego z Was z osobna ważne oraz w których obszarach życia widzicie potrzebę głębszego rozwoju, a które wydają się dobrze funkcjonować.
Następnie zestawimy ze sobą wyniki tych Waszych refleksji oraz spróbujemy ustalić Wasze wspólne cele i wstępny plan działania.
Będzie to niezwykły czas właśnie dla Was jako pary – razem przyjrzycie się przyszłości Waszego małżeństwa i zaplanujecie jego dalszy rozwój.
Jeśli potrzebujesz w tym czasie opieki dla młodszych dzieci to ją zapewniamy - trzeba to tylko ująć w zgłoszeniu.
Zajęcia będą się odbywać w jadalni Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Kasprowicza 16.
Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Zapisy online: LINK

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter